ŞEMSİYE

Her biri 250 metrekare olan 4 adet dev şemsiye, sizleri olası bir yağmur sürprizinden, gündüz davetlerinizde de yaz sıcağından koruyacaktır. Toplam 1,100 kişi, 10m yüksekliğe sahip şemsiyelerin altında oturabilir ve kimse rahatsız olmadan ve düzen bozulmadan şemsiyeler anında otomatik olarak açılma ve kapanabilmektedir.

SES & MÜZİK

DB Teknoloji Müzik sistemine sahip profesyonel sahne, hem canlı müzik, hem de DJ Performans için oldukça uygundur. Tüm davetlerinde ücretsiz sunduğumuz profesyonel DJ’imiz sizlere istediğiniz tarz müziği sunacaktır. Sahnedeki üst düzey müzik tesisatına ek olarak çadırların alt taraflarında da ilave kolonlar bulunmakta ve böylelikle tüm alana kaliteli müzik yayını yapılabilmektedir.

IŞIK

İlk dans mükemmel olmalı !...Bunun için sahneye monte edilmiş tras üzerinde çeşitli spotlar, takip ışıkları ve … sistemi ile sunulan 21 çeşit renkte ışık oyunları ile kendinizi gerçek sahnede zannedeceksiniz. Sadece sahne değil, dev şemsiyelerin de aydınlatılması ile tüm mekan gece boyunca davetiniz, sizin belirleyeceğiniz konseptte renk değiştirecektir.

DEKORASYON & SÜSLEME

İster Nikah seremonisi için beyaz tiffany iskemleler ve kokteyl masaları ile ister oturma düzeninde düğününüz için yuvarlak masalar ve şık beyaz iskemleler ile düzen alalım. Bunlara ek olarak masaları runner’lar, masa ortası çiçek aranjmanları, suplalar, mumlar ve kadeh bardaklar ile dekore edelim. Arzu ederseniz iskemleleri de tüller ile süsleyelim.

KAMELYA & FOTOĞRAF KÖŞESİ

Özel olarak hazırlanmış ve dekore edilmiş Kamelyalar, tüm gece boyunca çiftlerimizi ağarlayacak ve düğün öncesi keyifli fotoğraf çekmelerine imkan sağlayacaktır. Bu unutulmaz günü, kalıcı kılmak ve güzel kareler ile paylaşmak adına sizler için mekanda değişik hoş dekorlar ve fotoğraf köşeleri yarattık.

OTOPARK

Misafirleriniz geldiğinde mekanımızın çevresinde rahatlıkla araçlarını park edebilecekleri gibi, ilave olarak 70 araçlık bir otoparkımız da bulunmaktadır. Vale servisimiz mevcuttur. Evlenecek çiftimizin rahat etmesi ve gelinlerin yürüme zorluğu çekmemesi için, gelin arabası direk olarak gelin odasının kapısına kadar gelebilmektedir.

Telefon

0(216) 479 03 69
0(530) 511 18 90

E-posta

info@cesswedding.com

Adres

Çengeldere, Çengeldere Cd. No:116,
34830 Beykoz/İstanbul